Få en demo av ACOS CMS


For spørsmål om ACOS CMS
ta kontakt med:

Rose Marie Larsson

Salgssjef 

98 28 58 96
rose@acos.no

 
 

Noen av våre dyktige medarbeidere


Sølvi Fremstad

Forretningsansvarlig Portal & Selvbetjening

98 21 87 69
solvi@acos.no

Geir.png
 
Lene_BW.png

Geir Hansen

Produktsjef Portal

93 20 85 67
geir@acos.no

Rose Marie Larsson

Salgssjef 

98 28 58 96
rose@acos.no

Lene Hellesøy

Salgs- og markedsansvarlig

93 21 87 28
lene@acos.no

Thormod Hellesøy

Produktsjef Selvbetjening

92 04 15 09
thormod@acos.no

Birte_BW.png

Birte Hjellvik

Leveranseansvarlig

41 20 17 89
birte@acos.no

Tom-Egil Braadland

Systemarkitekt

98 28 59 04
tomegil@acos.no

Tormod_Fikse_BW.png

Tormod Dag Fikse

Konsulent Selvbetjening

91 80 05 84
tormod.dag.fikse@acos.no